Kolekcia jeseň/zima 2017 v bavlne a krepe

Teraz sme to spravili ešte trochu inak. Ako? Novú kolekciu sme pripravili aj v prevedení hladká bavlna, aj v prevedení krep. Spravili sme tak na základe vašich dopytov a žiadostí. Takto si príde na svoje aj fanúšik hladkej bavlny aj krepu. Už viac nemusíte žehliť keď siahnete po krepe :-)

Kolekcia jeseň/zima 2017 v bavlne a krepe

Dajte šancu krepovej posteľnej bielizni

 

Krepové obliečky to nemajú v živote vôbec jednoduché. Väčšína ľudí si pod krepom predstaví akýsi zvláštny materiál, ktorý má zvláštnu vlnitú štruktúru a na dotyk to nie je nič moc... Je to trochu outsider, ale nie vlastnou vinou. 

Veľa ludí si pletie krepové obliečky s "krepákom" (mohli ste sa s ním stretnúť pri označovaní chodníkov v lesoch). Ako to teda s krepovou posteľnou bielizňou vlastne je?

 

Krepové obliečky, to nie je "krepák"

Nezameňujme krepák za krepové obliečky. To určite nie. Kvalitný krep poznáte na prvý pohľad a dotyk podľa vlnitého a zrnitého povrchu. Krepov existuje samozrejme veľa, ale len pravý krep vám ponúkne svoje najlepšie vlastnosti, ktoré pri zaspávaní hneď spoznáte. 

Nová bavlnená kolekcia >>>

alebo

Nová krepová kolekcia >>>

 

Galéria:

Krepové kvetinové obliečky Moderné krepové obliečky béžové
Modré krepové obliečky pásikavé Ružové krepové obliečky
Kárované obliečky fialové krepové Ruzové kárované obliečky v krepe
Modré krepové návliečky Kvetinové návliečky krepové
Obliečky s mapou sveta, moderné Elegatné krepové návliečky do spálne
Krepové aj bavlnené obliečky Versace Tyrkysové a hnedé obliečky Sienna

Novinky pre váš lepší domov

Zaregistrujte sa a získajte pravidelne horúce novinky, inšpirácie a skvelé akciové ponuky pre váš domov plný krásy a pohody. Zoznámte sa so zásadami ochrany osobných údajov

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info