Bavlna 3D Exclusive

Ako prvý sme začali predávať pravé 3D obliečky na kvalitnom bavlnenom saténe. Teraz prinášame úplne novú 3D kolekciu obliečok. Cenovo sú 3d obliečky dostupnejšie, avšak materiál je na nerozoznanie od predchádzajúcej kolekcie. Je to zabezpečené tou najkvalitnejšou bavlnou.

Bavlna 3D Exclusive

Kolekcia 3D Exclusive je tvorená 14 rôznymi vzormi. Všetky obliečky sú jedinečné a ako základ je použitá tá najkvalitnejšia 100% bavlna. Z jednej strany je potlač tak, ako je na obrázku a druhá strana je jednofarebná. To má svoje výhody, nakoľko za priaznivú cenu získate obliečky aj s 3d obrázkom aj jednofarebné. 

Praktický zips a pekné balenie sú samozrejmosťou. 

Ku kolekcii sme vytvorili aj video, kde môžete vidieť detail. Detail obliečok, kde poukazujeme na to, že obrázok naozaj súhlasí so skutočnosťou. 3D obliečky sú naozaj také ako v skutočnosti. Pozrite si video >>>

 

3D obliečky sú veľkým trendom. No vo viacerých prípadoch už nie je trendom kvalita. To v tomto prípade neplatí a kvalita je na prvom mieste. Pozrite si celú ponuku. 

Pozrieť celú ponuku teraz >>>

 

 

Novinky pre váš lepší domov

Zaregistrujte sa a získajte pravidelne horúce novinky, inšpirácie a skvelé akciové ponuky pre váš domov plný krásy a pohody. Zoznámte sa so zásadami ochrany osobných údajov

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info