Kempingová podložka pre deti Mosaic Bear - 140x200x1cm

Neohodnotené
Značka: LALALU
49 €
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Skladacia podložka na hranie pre deti s motívom medvedíka

Detailné informácie

Podrobný popis

Kempingová podložka LALALU je určená najmä na vonkajšie použitie.

Vďaka svojej ľahkosti si ju môžete vziať so sebou na kúpalisko, do prírody, záhrady, či len tak položiť na terasu. Vďaka mäkkému penovému zloženiu bude chrániť Vaše dieťatko pred chladom a nečistotami.

Vlastnosti podložky:

  • jednostranný hravý motív
  • kempingová podložka je vodeodolná
  • praktické balenie v taške (ľahko sa skladá)
  • ľahká údržba
  • protišmyková vrchná úprava

Rozmery:
šírka x dĺžka x hrúbka produktu
140 x 200 x 1 cm

 

Detská podložka bude spoločníkom vášho dieťatka ešte dlho. Najskôr ako miesto, kde sa bude môcť pomaly kotúľať, neskôr sedieť, potom liezť po štyroch a nakoniec bezpečne hrať sa a stavať si svoje rozprávkové príbehy. Takže investícia do dobrej podložky sa vám s istotou vráti. O to viac, ak si kúpite podložku, ktorej životnosť je aj 10 rokov. Jej kvalitu rozoznáte na prvý pohľad.

Ak máte obavy položiť bábätko na zem, obávate sa chladu, alebo nárazov, vedzte, že vhodne zvolená podložka slúži aj ako teplotný izolant, zároveň tlmí nárazy a má protišmykovú úpravu.

 

Stavte na istotu - detské podložky na zem - podložky Parklon

Nenechajte vaše dieťa hrať sa na zemi. Hracia podložka je výborná voľba. Vyberte mu kvalitnú podložku, na ktorej sa bude aj dobre a spokojne cítiť. A rozvíjajte aj jeho vnímanie. Samozrejme, chce to pútavý motív, aby bolo čo "študovať". Môžete ním oživiť detskú izbičku. Garantujeme vám, že podložku na zem oceníte aj potom, ako sa z vášho dieťatka stane škôlkar.

Ako vybrať detskú hraciu podložku? >>

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Keď vyberáme textílie pre našich najmenších, zameriavame sa na to, aby boli absolútne bezpečné k citlivej detskej pokožke a aby nestratili svoje pôvodné vlastnosti aj po mnohých praniach. Na značku LALALU sa určite môžete spoľahnúť. Produkty nakupuje len od overených dodávateľov (Disney, Parklon, Pognae a i.), ktorí majú svoje textílie certifikované. A tak sa vaše dieťatko zahrá na štýlovej a praktickej hracej podložke či si zdriemne na ergonomicky tvarovanom detskom vankúšiku, ktorý je nádherným spestrením každej detskej izby. Aby bola ponuka LALALU kompletná, nájdete v nej aj pracie prostriedky, ergonomické nosiče či detskú kozmetiku, jednoducho všetko, čo je pre starostlivosť o dieťatko nevyhnutné.