Darčekový set malých sviečok Yankee Candle

Neohodnotené
Značka: Yankee Candle
29,90 €
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Darčekové balenie malých sviečok Yankee Candle, Ideálne ako darček na vianoce, MDŽ alebo akýkoľvek iný sviatok či príležitosť. Značka Yankee Candle je zárukou krásnej vône. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Darčeková sada obsahuje:

  • malú sviečku SINGING CAROLS
  • malú sviečku HOLIDAY HEARTS
  • malú sviečku SURPRISE SNOWFALL

 Doba horenia sviečky 25-40 hodín

male balenie sviečok ako darcek

Majú milióny fanúšikov po celom svete a vzbudzujú emócie – reč je o populárnych sviečkach v skle Yankee Candle. Značka bola založená v USA v roku 1969 a nevznikla cielene ale náhodou. Príbeh je to naozaj zaujímavý. Zakladateľ, vtedy 16-ročný Mike Kittredge, vyrobil svojej mame sviečku z voskoviek a jeho prvou zákazníčkou bola suseda odvedľa, ktorej sa jeho výtvor náramne zapáčil a presvedčila ho, aby jej sviečku predal. Mike, ktorý mal už ako tínedžer podnikavého ducha, si za utŕžené peniaze kúpil vosk na ďalšie dve nové sviečky, z nich jednu venoval mame a druhú predal. Všetkým, ktorí sviečky videli a prišli s nimi do kontaktu, sa jednoduché kúsky páčili. Počas štyroch rokov sa tak stalo z hobby šikovného chlapca výnosné podnikanie. Jeho prvým office bola garáž naplnená parafínom a škatuľami, no v roku 1983 otvoril Mike svoju prvú továreň na výrobu sviečok. Biznis prekvital, a tak v roku 2016 výrobná kapacita už nestačila. Spoločnosť predávajúca sviečky Yankee Candle preto otvorila novú továreň v susedných Čechách, ktorá v dnešnej dobe vyrába produkty pre celý európsky trh.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Yankee Candle, to nie sú len vonné sviečky, ale aj osviežovače vzduchu, ktoré sa stanú efektným a veľmi praktickým bytovým doplnkom. Dokážu nás naladiť na atmosféru kedykoľvek v roku, zlepšiť nám náladu či nám navodiť pocity domova, kdekoľvek sa nachádzame. Vône Yankee Candle pochádzajú z prírodných extraktov a esenciálnych olejov, a tak každá sviečka vonia od začiatku do konca veľmi reálne – ako kvet, jedlo, miesto či spomienka. Vyberte si preferovaný typ flakónu, objem či druh knôtu a vychutnajte si čarovnú vôňu pár minút alebo aj niekoľko dní. Yankee Candle, to sú aj vonné vosky, čajové sviečky či darčekové sady, tak skúšajte, ktorý produkt je ten pravý pre vás.