Darčekový set 18 čajových sviečok Yankee Candle + svietnik

3 hodnotenia
Značka: Yankee Candle
27,30 €
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Darčekové balenie čajových sviečok Yankee Candle + svietnik

Detailné informácie

Podrobný popis

Krásne darčekové balenie čajových sviečok  a malého svietnika Yankee Candle  bude skvelým darčekom na Valentína alebo ku Dňu matiek.

Darčekový set sa skladá:

  • 3 x  čajová sviečka BORA BORA SHORES
  • 3 x  čajová sviečka TROPICAL STARFRUIT
  • 3 x  čajová sviečka THE LAST PARADISE
  • 3 x  čajová sviečka CLIFFSIDE SUNRISE
  • 3 x čajová sviečka COCONUT RICE CREAM
  • 3 x čajová sviečka MOONLIT COVE CREAM
  • + keramický svietnik na čajové sviečky 

 

Sviečky Yankee Candle sú vyrobené z najlepších surovín, vrátane prírodných vonných výťažkov. Parafín je kompletne prevoňaný a rovnomerne rozložený. Ja tej najvyššej, potravinárskej kvality. Každý knot je ručne narovnaný.

BEZPEČNOSŤ: Na trhu je dnes veľa rôznych druhov sviečok, samozrejme, lacných, ktoré majú škodlivý vplyv na zdravie. Sviečky Yankee Candle sú absolútne zdravotne nezávadné. Dôvodom voľby aromatických (vonných) sviečok Yankee Candle je jednoznačne zdravotná nezávadnosť, kvalita a bezpečnosť. Tá súvisí nielen s výrobou, ale aj s obalom - so sklom.

 

Ako na vás pôsobí vôňa čerstvo zaliatej rannej kávy? Vonia vám váš partner? Skúšali ste si niekedy v zime privoňať k opaľovaciemu krému? Skúste to, ocitnete sa na chvíľu na slnkom zaliatej pláži. Vôňa, vôňa, vôňa... Prezradíme vám pár zaujímavostí o účinkoch vôní a vonných sviečok.

Čítať viac >

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Yankee Candle, to nie sú len vonné sviečky, ale aj osviežovače vzduchu, ktoré sa stanú efektným a veľmi praktickým bytovým doplnkom. Dokážu nás naladiť na atmosféru kedykoľvek v roku, zlepšiť nám náladu či nám navodiť pocity domova, kdekoľvek sa nachádzame. Vône Yankee Candle pochádzajú z prírodných extraktov a esenciálnych olejov, a tak každá sviečka vonia od začiatku do konca veľmi reálne – ako kvet, jedlo, miesto či spomienka. Vyberte si preferovaný typ flakónu, objem či druh knôtu a vychutnajte si čarovnú vôňu pár minút alebo aj niekoľko dní. Yankee Candle, to sú aj vonné vosky, čajové sviečky či darčekové sady, tak skúšajte, ktorý produkt je ten pravý pre vás.