Užitočné články, postrehy, tipy a rady

Nechajte sa inšpirovať našimi postrehmi z oblasti bytového textilu i bežného života. Tu nájdete veľa odpovedí na veľa otázok, ako aj úvahy z bežného života. Ak ste aj napriek tomu nenašli to, čo ste hľadali, napíšte na info@gabonga.sk 

Háčkované plavky sú hitom leta

Háčkované plavky sú hitom leta Leto, prázdniny, dovolenka. Ženy pred odchodom na ňu čaká neľahká úloha, zohnať si super plavky. Nie hocijaké. Také, ktoré nielen padnú do oka a sadnú na telo, ale pohladia aj našu ženskú dušu. Budú nevtieravo krásne, zmyselné a bez pochýb neprehliadnuteľné. Iné ako všetky. Ručne háčkované plavky s nádychom umeleckého diela. Presne také sa rodia pod rukami Gabiky, ktorú poznáte z Gabongy.

Čítajte viac...

5 tipov, ako oživiť na jar vaše bývanie

5 tipov, ako oživiť na jar vaše bývanie Tak ako? Jarné upratovanie už máte za sebou, alebo sa naň chytáte? Načase prezliecť sa do sviežich farieb, lepšej nálady, nádejnejších dní, nových výziev. Jarný detox nepotrebuje len naše telo a myseľ, ale aj naše bývanie.

Čítajte viac...

Tipy, ako si pripraviť pohodlnú posteľ

Tipy, ako si pripraviť pohodlnú posteľ Pohodlná posteľ je základom kvalitného spánku. Aby ste sa ráno prebúdzali spokojne a vaše telo si cez noc oddýchlo, prečítajte si zopár tipov, ako pripraviť posteľ nielen na noc, ale aj na deň. Dozviete sa všetko možné, od výberu postele až po úpravu vzhľadu postele dekoračnými vankúšikmi.

Čítajte viac...

Najkrajšie inšpirácie na detské posteľné obliečky

Najkrajšie inšpirácie na detské posteľné obliečky Miluje vaša malá princezná Disney postavičky, ako napríklad Elsu a Annu z Frozen či Minnie? A váš malý neposedko zase fandí Spidermanovi, Leviemu kráľovi či slávnemu červenému autíčku s menom Blesk McQuinn? Alebo sa vaša ratolesť najradšej chichoce s vtipnými Mimoňmi?

Čítajte viac...

TOP 12 tipov na vianočné darčeky

TOP 12 tipov na vianočné darčeky Vianoce tu máme raz-dva. Pripravte sa na ne v predstihu a bez stresu! Všetky darčeky pod vianočný stromček môžete pozháňať už teraz. Prinášame vám 12 perfektných tipov na darčeky pre deti, dámy aj pánov. Zaručene nesklamú!

Čítajte viac...

Chcete oživiť interiér? Vyskúšajte 3D tapety na stenu!

Chcete oživiť interiér? Vyskúšajte 3D tapety na stenu! Milovníci kreatívnych stien, zbystrite pozornosť! 3D tapety sa hodia na stenu do detskej izby, do obývačky či do spálne. Spravte zo svojho domu originálne miesto a vdýchnite každej miestnosti ducha výnimočnosti! Ako na to?

Čítajte viac...

Ako na zdravý spánok

Ako na zdravý spánok Ak sa dobre vyspíte, môžete riešiť nastávajúce radosti aj starosti dňa. Ak sa vyspíte zle, myslíte len na to, ako pôjdete spať. Skúste sa preto každú noc vyspať dobre!

Čítajte viac...

Bez chémie, za pár centov: gazdinky, takto zachováte posteľné prádlo svieže

Bez chémie, za pár centov: gazdinky, takto zachováte posteľné prádlo svieže Nie je nad príjemný pocit, keď si líhate do čerstvo zakúpenej posteľnej bielizne. Potom prichádza prvé pranie, ktoré je často sprevádzané sklamaním.

Čítajte viac...

Vyberáme posteľné prádlo: na čo si dať pozor?

Vyberáme posteľné prádlo: na čo si dať pozor? Posteľ symbolizuje maximálne pohodlie, na ktoré sa vždy po namáhavom dni tešíme. Keď si predstavíte najkomfortnejšiu posteľ, v akej ste kedy spali, čo sa vám ako prvé vybaví? Vsádzame na obliečky! Prichádzajú do priameho kontaktu s pokožkou a spolu so správnym vankúšom a matracom tvoria nerozlučnú kombináciu zaručujúcu kvalitný spánok.

Čítajte viac...

Zariaďujeme spálňu – ako vytvoriť miesto pre lepší spánok a relax?

Zariaďujeme spálňu – ako vytvoriť miesto pre lepší spánok a relax? Spánok nám zaberie tretinu života, preto by sme zariaďovaniu spálne mali venovať špeciálnu pozornosť. Spálňa by mala symbolizovať miesto dokonalého relaxu a mala by byť zariadená tak, aby sa nám v nej dobre spalo. Čo treba vziať do úvahy pri zariaďovaní spálne?

Čítajte viac...

Ako často meniť uteráky, posteľnú bielizeň a vankúše?

Ako často meniť uteráky, posteľnú bielizeň a vankúše? Nepríjemné reakcie kože, infekcie, alergie, akné.. Vedeli ste, že za týmito problémami môže byť nedostatočná hygiena? Na posteľnej bielizni či uterákoch je liaheň roztočov, plesní a baktérií, ktorých sa zbavíte len pravidelným praním. Ako často by sme tak mali robiť?

Čítajte viac...

Ako si vybrať správny vankúš?

Ako si vybrať správny vankúš? Spánok zaberá tretinu z nášho života, preto by sme rozhodnutie o vhodnom vankúši nemali podceňovať. Správny tvar vankúša ovplyvňuje kvalitu nášho spánku a, povedzme si úprimne, nikto sa nechce každé ráno budiť dolámaný, ale svieži a odpočinutý. Ako sa však v širokom sortimente zorientovať a na čo si pri výbere vankúša dať pozor?

Čítajte viac...

3D obliečky - NOVINKA na trhu

3D obliečky - NOVINKA na trhu Čo sú to 3d obliečky? Je to naozaj novinka? Jednoduché vysvetlenie na tému 3d obliečok nájdete v tomto krátkom a užitočnom článku. Veríme, že Vám pomôže pri nákupe posteľnej bielizne

Čítajte viac...

Vlastná posteľná bielizeň, vlastné uteráky a osušky

Dumali ste už nad originálnym darčekom? Mali ste záujem o reprezentovanie firmy do najmenších detailov a chceli ste aj uteráky s firemným logom? Aj to sú otázky, na ktoré máme odpovede. Internetový obchod www.gabonga.sk vám prináša kolekciu posteľnej bielizne, uterákov a osušiek podľa vlastného návrhu.

Čítajte viac...

Novinky pre váš lepší domov

Zaregistrujte sa a získajte pravidelne horúce novinky, inšpirácie a skvelé akciové ponuky pre váš domov plný krásy a pohody. Zoznámte sa so zásadami ochrany osobných údajov

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info