Užitočné články, postrehy, tipy a rady

Nechajte sa inšpirovať našimi postrehmi z oblasti bytového textilu i bežného života. Tu nájdete veľa odpovedí na veľa otázok, ako aj úvahy z bežného života. Ak ste aj napriek tomu nenašli to, čo ste hľadali, napíšte na info@gabonga.sk 

Ako najmenších naučiť hygiene?

Ako najmenších naučiť hygiene? Detský organizmus je po nástupe do škôlky vystavený mnohým nástrahám, baktériám, vírusom a tým pádom aj opakovaným ochoreniam. Najúčinnejšou prevenciou detských chorôb je podľa lekárov dodržiavanie hygienických návykov. Na nás rodičoch je, aby sme ich to hravou formou naučili. Umývať si ruky, zúbky, používať svoj vlastný detský uteráčik, mydlo niekoľkokrát denne, nielen po toalete... Poradíme vám pár trikov, ktoré zaručene zafungujú.

Čítajte viac...

Detská izba ako z ríše rozprávok

Detská izba ako z ríše rozprávok Pamätáte si na časy, keď vám ako malým deťom čítali starí rodičia či rodičia rozprávky na dobrú noc? Tri vlasy Deda Vševeda, Snehulienka a 7 trpaslíkov alebo Tri prasiatka. Tieto klasické rozprávky patria k obľúbeným dodnes. Doba sa však pohla dopredu.

Čítajte viac...

6 rád, ako prať uteráky a osušky

6 rád, ako prať uteráky a osušky Kvalita vašich nových uterákov je po pár opraniach mizerná? Prestávajú dobre sať vodu, strácajú hebkosť a vyzerajú staro? Často je problém v nesprávnej starostlivosti. Ako tomu zabrániť? Ako sa správne starať o uteráky a osušky?

Čítajte viac...

Ako si vybrať uteráky a osušky

Ako si vybrať uteráky a osušky Staré uteráky vás už omrzeli, prípadne doslúžili? Alebo vám v čase dovoleniek chýba do kufra už len plážová osuška? Uteráky a osušky sú našimi každodennými spoločníkmi. Dotýkajú sa našej tváre a pokožky pred spaním, aj hneď po prebudení. Ako si vybrať uteráky a osušky?

Čítajte viac...

5 tipov, ako oživiť na jar vaše bývanie

5 tipov, ako oživiť na jar vaše bývanie Tak ako? Jarné upratovanie už máte za sebou, alebo sa naň chytáte? Načase prezliecť sa do sviežich farieb, lepšej nálady, nádejnejších dní, nových výziev. Jarný detox nepotrebuje len naše telo a myseľ, ale aj naše bývanie.

Čítajte viac...

Moderná kúpeľňa: vyberáme doplnky

Moderná kúpeľňa: vyberáme doplnky Kúpeľňa už dávno nie je len obyčajné miesto, kde si človek príde dať sprchu či umyť zuby. Aj zariadenie tejto miestnosti je dnes už takmer samostatnou vednou disciplínou. To, ako si zariadiť kúpeľňu, aby všetko spolu tvorilo harmonický celok, vyžaduje trošku premýšľania. Kúpeľňa by nemala byť len nevyhnutnosť. Nechajte sa inšpirovať a zariaďte si krásnu, pohodlnú a modernú kúpeľňu. Spravte si z nej oázu pokoja, v ktorej si môžete dokonale oddýchnuť.

Čítajte viac...

TOP 12 tipov na vianočné darčeky

TOP 12 tipov na vianočné darčeky Vianoce tu máme raz-dva. Pripravte sa na ne v predstihu a bez stresu! Všetky darčeky pod vianočný stromček môžete pozháňať už teraz. Prinášame vám 12 perfektných tipov na darčeky pre deti, dámy aj pánov. Zaručene nesklamú!

Čítajte viac...

Vianočné tipy: prečo je originálny darček najlepší?

Vianočné tipy: prečo je originálny darček najlepší? Ani sa nenazdáte a sú tu Vianoce. Prepadne vás zhon so zháňania darčekov, premýšľate nad tým, koho by aký darček potešil. Tieto Vianoce darčeky nehľadajte v obchodoch. Namiesto toho siahnite po niečom výnimočnom. Uľahčíme vám to malou inšpiráciou.

Čítajte viac...

Ako často meniť uteráky, posteľnú bielizeň a vankúše?

Ako často meniť uteráky, posteľnú bielizeň a vankúše? Nepríjemné reakcie kože, infekcie, alergie, akné.. Vedeli ste, že za týmito problémami môže byť nedostatočná hygiena? Na posteľnej bielizni či uterákoch je liaheň roztočov, plesní a baktérií, ktorých sa zbavíte len pravidelným praním. Ako často by sme tak mali robiť?

Čítajte viac...

Bambusové uteráky a osušky. Aké sú?

Bambusové uteráky a osušky. Aké sú? Oplatí sa vám kupovať bambusové uteráky? Aké sú ich výhody alebo nevýhody oproti klasickým bavlneným uterákom? V tomto texte si zodpovieme základné otázky ohľadom bambusu a jeho využitia v textilnom priemysle, konkrétne pri bambusových uterákoch a osuškách.

Čítajte viac...

Súťaže o posteľnú bielizeň - posteľné obliečky, návliečky, deky...

Človek je od prírody tvor súťaživý a v posledných dňoch to dokazovali tí najlepší športovci sveta v Londýne. Olympíjske hry v Londýne sú práve toho obrazom

Čítajte viac...

Vlastná posteľná bielizeň, vlastné uteráky a osušky

Dumali ste už nad originálnym darčekom? Mali ste záujem o reprezentovanie firmy do najmenších detailov a chceli ste aj uteráky s firemným logom? Aj to sú otázky, na ktoré máme odpovede. Internetový obchod www.gabonga.sk vám prináša kolekciu posteľnej bielizne, uterákov a osušiek podľa vlastného návrhu.

Čítajte viac...

Bambusové obliečky alebo bavlnené obliečky ?

Bambusové obliečky alebo bavlnené obliečky ? Ktoré sú viac príjemné? Ktoré sú viac antibakteriálne? Ktoré sú viac termoregulačné? Ak sa niekto pre bambusové obliečky rozhodne, tak sa tak rozhodne aj nabudúce. Získa praktickú skúsenosť a iné už viac nechce. Prečítajte si aj Vy o ich výhodách.

Čítajte viac...

Novinky pre váš lepší domov

Zaregistrujte sa a získajte pravidelne horúce novinky, inšpirácie a skvelé akciové ponuky pre váš domov plný krásy a pohody. Zoznámte sa so zásadami ochrany osobných údajov

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info