Užitočné články, postrehy, tipy a rady

Nechajte sa inšpirovať našimi postrehmi z oblasti bytového textilu i bežného života. Tu nájdete veľa odpovedí na veľa otázok, ako aj úvahy z bežného života. Ak ste aj napriek tomu nenašli to, čo ste hľadali, napíšte na info@gabonga.sk 

Šťastné, veselé, flanelové, nielen vianočné obliečky

Šťastné, veselé, flanelové, nielen vianočné obliečky Čoskoro nastane čas, keď zima bez opýtania zaklope na dvere. Či sa nám to páči, alebo nie, jeseň sa rozbieha v plnom prúde. Ako posledné roky, tak aj tento, prezujeme sa zo sandál rovno do čižiem a ani sa nenazdáme, sú tu Vianoce. A k nim patrí dobré jedlo, rodinná pohoda, snehová prikrývka, horúci čaj a chuť zababušiť sa po uši do teplých perín.

Čítajte viac...

5 dôvodov, prečo si vybrať damaškové posteľné obliečky

5 dôvodov, prečo si vybrať damaškové posteľné obliečky Chcete sa cítiť v interiéri kráľovsky a zároveň nesiahnuť hlboko do vačku? Poobzerajte sa po damašku! Pokiaľ máte radi pocit luxusu a nestarnúcu eleganciu, damaškové posteľné obliečky budú pre vašu spálňu to pravé. Sú pre vás damaškové posteľné obliečky novinkou? Pripravili sme pre vás užitočné informácie, ktoré prezradia viac o tejto nádhernej textílii. Ak chcete vedieť, prečo sú damaškové posteľné obliečky v posledných rokoch také populárne, čítajte ďalej.

Čítajte viac...

Chcete oživiť interiér? Vyskúšajte 3D tapety na stenu!

Chcete oživiť interiér? Vyskúšajte 3D tapety na stenu! Milovníci kreatívnych stien, zbystrite pozornosť! 3D tapety sa hodia na stenu do detskej izby, do obývačky či do spálne. Spravte zo svojho domu originálne miesto a vdýchnite každej miestnosti ducha výnimočnosti! Ako na to?

Čítajte viac...

Vyberáme posteľné prádlo: na čo si dať pozor?

Vyberáme posteľné prádlo: na čo si dať pozor? Posteľ symbolizuje maximálne pohodlie, na ktoré sa vždy po namáhavom dni tešíme. Keď si predstavíte najkomfortnejšiu posteľ, v akej ste kedy spali, čo sa vám ako prvé vybaví? Vsádzame na obliečky! Prichádzajú do priameho kontaktu s pokožkou a spolu so správnym vankúšom a matracom tvoria nerozlučnú kombináciu zaručujúcu kvalitný spánok.

Čítajte viac...

Ošetrovanie a starostlivosť – 2. Časť: Mýty, fakty, skúsenosti a tipy

Ošetrovanie a starostlivosť – 2. Časť: Mýty, fakty, skúsenosti a tipy Spôsob, akým ošetrujeme, perieme, skladujeme a staráme sa o posteľné obliečky a bytové textílie predurčujú ich životnosť. Chceme vám pomôcť, aby vám posteľné obliečky vydržali čo najdlhšie. Minulým článkom sme začali sériu článkov s radami, ako sa starať o textílie. Pokračujeme ďalšou časťou na tému ošetrovania posteľnej bielizne a bytového textilu.

Čítajte viac...

Detská posteľná bielizeň – Trendy v detskej izbe

Moderný životný štýl je trendom v každej oblasti života, ktorý neobišiel ani deti a detskú izbu. Svoju časť si z tohto koláča zobrala aj trendová detská posteľná bielizeň – detské návliečky. Práve o detských návliečkach, kine a TV je tento krátky blog

Čítajte viac...

Novinky pre váš lepší domov

Zaregistrujte sa a získajte pravidelne horúce novinky, inšpirácie a skvelé akciové ponuky pre váš domov plný krásy a pohody. Zoznámte sa so zásadami ochrany osobných údajov

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info