3D tapeta na stenu Princess - 244x305cm

Neohodnotené
Značka: Walltastic
62,48 € –20 %
3D tapeta na stenu Princess - 244x305cm
62,48 € –20 % 49,99 €
Vypredané
Rozmer
Zvolená varianta nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Walltastic 3d tapeta na stenu Princezny

Detailné informácie

Podrobný popis

Aj vaše dievčatko túži mať všetky princezny v detskej izbičke? Ariela, Rapunzel, Popoluška, Šípková Ruženka, Snehulienka a Kráska - tieto všetky princezné môžeš mať aj ty vo svojej detskej izbičke. Krásna 3D tapeta pre dievčatko do detskej izby. Pomocou krásnej 3d tapety môže mať dievčatko svoj vzor na celej stene v detskej izbe. Tapeta je široká vyše 3m a vysoká vyše 2,5 metra. Takže krásne pokryje celú stenu.  

Jednoduchý návod na použitie.

Pripravte sa na to, že na nalepenie tapety budete potrebovať stenu 244 cm vysokú a 305 cm širokú. Ihneď po rozbalení si skontrolujte obsah balenia, či sú obsiahnuté všetky diely 3D tapety. Pripravte si všetky diely tapety v poradí 1 až 12.

Zoberte si diel tapety č. 1

Tapetu položte potlačou stranou smerom dole na ploché miesto. Na zadnú stranu tapety rovnomerne naneste lepidlo na papierové tapety, aby sa do tapety vsiaklo. To maximálne po dobu 1-2 minút. Je veľmi dôležité, aby ste sa riadne uistili, že lepidlo je nanesené aj na okraje tapety. Snažte sa, aby sa lepidlo nedostalo na prednú stranu tapety. Po 1-2 minútach priložte tapetu na stenu. Suchou a mäkkou handrou pritlačte, aby 3D tapeta bola pekne vyhladená.

Vyššie uvedené kroky opakujte aj v prípade ostatných dielov tapety 2 až 12. Dbajte pritom na to, aby tlačené vodiace značky na každej časti tapety prekrývali všetky priľahlé okraje o zhruba 6 mm. To zaistí, že po vyschnutí tapety nebudú vidieť spoje. Je bežné, že každý diel mokrej tapety je o 1,25 cm väčší, než suchý diel tapety. Každý diel tapety sa práve nanesením lepidla roztiahne. Keď lepidlo zaschne, tapeta sa vráti do pôvodnej veľkosti.

Jednotlivé diely tapety nepokladajte na seba, ani ich neprekladajte. Tapetu odporúčame lepiť pri izbovej teplote, cca. 18-22 stupňov. 

Inštruktážne video Walltastic:

 

 

K tapetám sme spísali aj návod na našom blogu. 

Jednoduchý postup: Lepenie tapiet krok za krokom. 

 Ako nalepiť tapety na stenu >>> čítaj 

Dodatočné parametre

Kategória: 3D tapety na stenu
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: