3D tapeta na stenu Báger - 244x305cm

Akcia
Neohodnotené
Značka: Walltastic
62,48 € –20 %
3D tapeta na stenu Báger - 244x305cm
62,48 € –20 % 49,99 €
Vypredané
Rozmer
Zvolená varianta nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

3D Tapeta Walltastic Báger - MY first JCB

Detailné informácie

Podrobný popis

Báger, Traktor, Domiešavač, či iné veľké auto. To je snom väčšiny malých chlapcov. Táto prepracovaná papierová tapeta môže byť aj vo vašej detskej izbe. Tapeta je prepracovaná do detailov a pokryje stenu širokú vyše 3 metre. Na tapete je znázornené stavenisko s rôznymi "mašinami". Deti, samozrejme chlapci takéto stroje majú veľmi radi. 

Jednoduchý návod na použitie.

Pripravte sa na to, že na nalepenie tapety budete potrebovať stenu 244 cm vysokú a 305 cm širokú. Ihneď po rozbalení si skontrolujte obsah balenia, či sú obsiahnuté všetky diely 3D tapety. Pripravte si všetky diely tapety v poradí 1 až 12.

 

Zoberte si diel tapety č. 1

Tapetu položte potlačou stranou smerom dole na ploché miesto. Na zadnú stranu tapety rovnomerne naneste lepidlo na papierové tapety, aby sa do tapety vsiaklo. To maximálne po dobu 1-2 minút. Je veľmi dôležité, aby ste sa riadne uistili, že lepidlo je nanesené aj na okraje tapety. Snažte sa, aby sa lepidlo nedostalo na prednú stranu tapety. Po 1-2 minútach priložte tapetu na stenu. Suchou a mäkkou handrou pritlačte, aby 3D tapeta bola pekne vyhladená.

 

Vyššie uvedené kroky opakujte aj v prípade ostatných dielov tapety 2 až 12. Dbajte pritom na to, aby tlačené vodiace značky na každej časti tapety prekrývali všetky priľahlé okraje o zhruba 6 mm. To zaistí, že po vyschnutí tapety nebudú vidieť spoje. Je bežné, že každý diel mokrej tapety je o 1,25 cm väčší, než suchý diel tapety. Každý diel tapety sa práve nanesením lepidla roztiahne. Keď lepidlo zaschne, tapeta sa vráti do pôvodnej veľkosti.

 

Jednotlivé diely tapety nepokladajte na seba, ani ich neprekladajte. Tapetu odporúčame lepiť pri izbovej teplote, cca. 18-22 stupňov. 

 

 

Inštruktážne video Walltastic:

 

 

 

 

K tapetám sme spísali aj návod na našom blogu. 

Jednoduchý postup: Lepenie tapiet krok za krokom. 

 Ako nalepiť tapety na stenu >>> čítaj 

Dodatočné parametre

Kategória: 3D tapety na stenu
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: